Parlak ve Genç Görünen Bir Cilt İçin Gizli İksir

Parlak ve Pürüzsüz Bir Cilt İçin Ne Yapmalısın? Parlayan ve Genç Görünümlü Cilt elde etmenize ve ayrıca doğal olarak göbek yağını yakmanıza yardımcı olacak gizli bir içeceği paylaşacağız .

Günümüz dünyasında her kız ve erkek güzel ve yakışıklı görünmek istiyor, her zaman genç görünmek istiyorlar ve bunun için güzelliğini korumak ve iyi görünmeye çalışmak için milyonlarca dolar harcıyorlar. Aynı dileğiniz varsa ve salona düzenli geziler yapamıyorsanız endişelenmenize gerek yok.

Gizli Gençlik iksiri yapmak için malzemeler

DOMATES

Düzenli bir bardak için iki domates gerekir; Domates, zengin antioksidan ve C vitamini kaynağıdır ve cildinizi güneş hasarına karşı korur ve kolonya seviyesini artırarak cildin yaşlanmasını önler.

LİMON

Bir dilim limon lazım; limon, karın yağını kaybetmek ve parlayan cildi korumak için en iyi doğal besindir.

ALOEVERA SUYU

Hazır bir aloe vera suyuna ihtiyacınız var; aloe vera mucize bir bitkidir, daha genç görünmenize ve size parlayan bir cilt vermenize ve ayrıca kilo kaybını teşvik etmenize yardımcı olan mineraller, vitaminler, amino asitler ve enzimler açısından zengindir.

PORTAKAL

Cam için bir portakal lazım; portakallar yaşlanma ile mücadele eden C vitamini ile doludur ve portakal içerdiği lif mide yağı ile savaşır .

Parlayan ve genç görünen ciltler için içecek yapmak için YÖNTEM:
Bu tarifi iki şekilde yapabilirsiniz, tatlılık isteyenler bal ekleyebilir ve keskin küçük baharatlı tat isteyenler için kara tuz ve karabiber ekleyebilir.

Bu içeceği hazırlamak için bir meyve sıkacağı gerekir,

bir meyve sıkacağı içine iki doğranmış domates ekleyin
sonra dilimlenmiş portakalları ekleyin ve iki yemek kaşığı aloe vera suyu ekleyin
bir bardak su ekleyin ve tüm malzemeleri birlikte öğütün.
Tüm elemanları karıştırdıktan sonra, içeceği sürahiden bir bardağa çıkarın.
Limon sıkılır ve tüm limon suyu çıkarılır.
Tatlılık istiyorsanız, zevkinize göre biraz bal ekleyin veya baharatlı bir tat istiyorsanız, yarım yemek kaşığı karabiber ve kara tuz ekleyin.

Bu gizli içeceği içmenin faydaları:

Bu içeceği günde bir kez, sabah kahvaltısında veya akşamları atıştırmalıklarla alabilirsiniz. Bu sihirli meyve suyu içeride ve dışarıda çalışır ve size muhteşem Parlayan ve Genç Görünümlü Cilt verir ; Aynı zamanda yağları gidermenize ve düz bir karın vermenize yardımcı olur, ayrıca pigmentasyonu ve yüzdeki karanlık bir noktayı kontrol eder. Bu yüzden düzenli olarak on gün boyunca sonuçlardan şaşıracaksınız.

Reply